Home Regio Geloof & Kerk Opinie Achtergrond Economie Sport Cultuur — Cultuuragenda & exposities Leeuwarden- Fryslân 2018 Dossiers — Populisme en de kerk — De Nieuwe Bijbelvertaling Essays — Bert Looper — Martin Janssen Kerkdiensten Webshop Scrabblecompetitie Nieuws in de klas |
De artikelen van woensdag, 12 augustus 2015.
![]() Voorstelrondje aan de hand van passies
Zeventien jongeren werken deze week onder leiding van Kees van der Meer en Maartje Ghijsen op multidisciplinaire wijze aan het thema 'passie'. Het Friesch Dagblad volgt het Friesch Dagblad-atelier op de voet. Vandaag deel 2.
![]() Zomaar even uit je comfortzone gehaald
Zeventien jongeren werken deze week onder leiding van Kees van der Meer en Maartje Ghijsen op multidisciplinaire wijze aan het thema 'passie'. Het Friesch Dagblad volgt het Friesch Dagblad atelier op de voet. Vandaag deel 1.
![]() Dorp brengt geld bijeen voor behoud dorpssupermarkt
Drachtstercompagnie - Dankzij een crowdfundactie behoudt Drachtstercompagnie een buurtsupermarkt. Dankzij een startkapitaal van 65.000 euro kan zorgboerderij Helianthus Zathe de Attent-winkel zeer waarschijnlijk in oktober overnemen van de huidige eigenaren.
![]() Wijkverpleegkundige komt in alle dorpen
Leeuwarden - In alle dorpen en wijken in Fryslân komen vanaf volgend jaar 'algemene' wijkverpleegkundigen, die activiteiten organiseren en overleggen met huisartsen en andere zorgverleners. Zorgverzekeraar De Friesland heeft besloten om de anderhalf miljoen euro die hiervoor beschikbaar is, vanaf volgend jaar te verdelen over de gehele provincie. Nu wordt het geld nog ingezet voor dertig specifieke achterstandswijken en -dorpen en zijn de wijkverpleegkundigen dus voornamelijk daar actief.
![]() Trend in personeelsuitjes: armen helpen
Drachten - Bedrijven zetten hun personeel steeds vaker in om zich maatschappelijk betrokken te tonen. Zo gaat vandaag personeel van de supermarkt Jumbo via de stichting Present de kinderkamers en de hal in de woning van een alleenstaande moeder in Drachten sauzen en behangen.
![]() Inloophuis blijft gewoon bestaan in Leeuwarden
Leeuwarden - De inloophuizen in Leeuwarden zullen het in de toekomst met minder subsidie moeten doen, maar sluiting van deze zorgvoorziening is niet aan de orde.
|
Familieberichten
Advertenties
|