Acteurs van de musical De Tocht gaan deze maand de alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee schaatsen
Ter voorbereiding op hun rol in de musical De Tocht, dat het verhaal vertelt van enkele schaatsvrienden die elkaar beloofd hebben om samen de Elfstedentocht te schaatsen, zijn acteurs Wolter Weulink en Nino Ruiter van plan om op 24 januari de alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee te schaatsen.

Thijs Meester, Wolter Weulink en Nandi van Beurden spelen de hoofdrol in musical De Tocht, samen met nog vier spelers die nog even geheim blijven. Foto: Hoge Noorden/Jacob van Essen
Weulink en Ruiter zien de alternatieve Elfstedentocht als een goede voorbereiding op de musical en zijn al enige tijd in training.
Direct verder lezen?