Hoe de soap rond de verloederde zuivelfabriek van Mark Zhou langs de A7 in Heerenveen een bijzondere afloop kreeg (al spreekt de directeur de feiten tegen)
Er is een definitieve streep getrokken door zuivelfabriek Oranje Nutrition in Heerenveen. Het half afgebouwde pand is niet meer in Chinese handen maar eigendom van Secundus vastgoed bv uit Drachten. Die laat het gebouw afbouwen voor verhuur. Volgens Secundus-directeur Tedo Hartlief komt er geen zuivelfabriek in.

Het pand waarin zuivelfabriek Oranje Nutrition in Heerenveen zou moeten komen. Foto: Niels de Vries
Secundus is begin dit jaar eigenaar geworden van het pand. Sinds een week of vier is De Boer Staalbouw uit Leek aan het werk aan de Icarus op bedrijventerrein IBF in Heerenveen. Daarmee is een eind gekomen aan een jarenlang slepende poging een babymelkpoederfabriek voor de Chinese markt te bouwen, die in de loop der jaren soapachtige trekjes kreeg.
Gerelateerd
Vacatures
Lid Raad van Commissarissen
Talent Performance namens Acantus

Accountmanager Inside Sales
Mediahuis Noord

Werken op de SEH, OK of IC?
Ommelander Ziekenhuis Groningen
