LTO vreest personeelstekort bij komende oogst, vooral in tuinbouw moeten seizoensarbeiders van buiten EU oogst redden
De inzet van seizoenarbeiders van buiten de Europese Unie is nodig om te voorkomen dat de oogst van Nederlandse groenten, fruit, bloemen en planten in gevaar komt. Dit stelt boeren- en tuindersorganisatie LTO Nederland.

Tuindersbedrijf Vink Sion in Berltsum. Eigenaar Jaap Vink heeft nog niet te kampen met personeelsgebrek. Foto: Niels Westra
Uit een peiling onder 580 bedrijven blijkt dat vacatures erg moeilijk ingevuld kunnen worden en meer dan de helft denkt dat er vooral in de zomer te weinig personeel zal zijn. Consequentie kan zijn dat groente, fruit en tuinbouwproducten niet tijdig geleverd kunnen worden aan de supermarkten.
Direct verder lezen?
Vacatures
Technisch tekenaar / Werkvoorbereider
CORN Metaalbewerking

Leerling metaalbewerker
Gicom BV

Vakmannen GWW-Grondwerkers-Stratenmakers-Chauffeur vrachtwagen
Wegenbouw De Wilde bv
