Dagstart 10 mei: Vlielanders genieten ook in de regen van het koninklijk bezoek en het spaarbankboekje van de provincie raakt steeds leger

Foto: ANP
‘Spannend, maar wel leuk’, vond Jaïro uit groep 7/8 van De Jutter op Vlieland het om met koning Willem-Alexander en koningin Máxima te praten. Het koninklijk paar bezocht dinsdag Texel, Vlieland en Terschelling.
Gepersonaliseerde digitale advertenties
Wil je liever advertenties zien die aansluiten bij jouw interesses? Mediahuis Noord stelt, in samenwerking met gelieerde partijen die net als zij onderdeel zijn van de Mediahuis-groep, gezamenlijke groepsprofielen op om je op basis daarvan gepersonaliseerde advertenties te tonen. Met jouw toestemming delen wij de volgende gegevens met gelieerde partijen binnen de Mediahuis-groep voor gepersonaliseerde advertenties op de platforms van Mediahuis Noord en deze gelieerde partijen:
- Accountgegevens: geslacht, geboortedatum, woonplaats en klantnummer
Meer uitleg over hoe we je gegevens gebruiken vind je in ons privacybeleid en cookiebeleid.