De eerste 25 meter van het wolvenhek rond Fryslân staat er dankzij Hans Wiegel en een 'symbolisch statement' in weiland bij Boijl
Een symbolisch statement, zo moeten we de plaatsing zien van het eerste stukje van het hek dat wolven moet weren uit Fryslân. ,,Dit hek is om iedereen te laten zien dat het kan. En zo willen we de politiek dwingen een keus te maken.”

Wolvenhek wordt geplaatst in het land van Rommert Jorritsma in Boijl. Foto: ANP
Massaal is de landelijke pers uitgerukt om in het land van melkveehouder Rommert Jorritsma in Boijl te filmen hoe VVD-prominent Hans Wiegel de eerste paal slaat van wat moet uitgroeien tot het wolvenhek rond Fryslân. Dat wil zeggen: hij drukt op een knop waarmee de oorverdovende palenrammer van ACON uit Lemelerveld (voor al uw afrasteringen en beschoeiingen) in werking wordt gesteld. En het is eigenlijk de tweede paal, want de eerste staat er al.