Empatec en wethouder hielden informatie achter: 'Hoe kun je er dan nog grip op hebben?'

Ondanks herhaalde verzoeken gaf Empatec geen onderbouwing van cijfers toen deelnemende gemeenten zochten naar een oplossing voor de financiële problemen bij het sociaal werkbedrijf. Dat zei oud-wethouder Maarten Offinga woensdag.

Oud-wethouder Maarten Offinga (r) wordt beëdigd door voorzitter Pieter de Vries van de enquêtecommissie Empatec.

Oud-wethouder Maarten Offinga (r) wordt beëdigd door voorzitter Pieter de Vries van de enquêtecommissie Empatec. Foto: niels de vries

Hij deed zijn uitspraak op de derde zittingsdag van de enquêtecommissie van de gemeenteraad van Súdwest-Fryslân. Maandag begonnen de openbare verhoren voor de Raadsenquête over Empatec in Súdwest-Fryslân. Vijf dagen lang worden betrokkenen bij het sociaal werkbedrijf gehoord.

Nieuws

menu