Het gevecht tussen Feanwâlden en rubberverwerker RVN gaat onverminderd door, blijkt donderdagmiddag tijdens een tweede hoorzitting: Feanwâlden staat op scherp, rubberverwerker RVN geeft niet op
Omgevingsburo Wiegersma en stichting Instrepitus verzetten zich donderdag tijdens een tweede hoorzitting opnieuw namens alle bezwaarmakers tegen de komst van recyclebedrijf Rubber Verwerking Nederland (RVN) op bedrijventerrein De Swette in Feanwâlden.

Op deze plek op bedrijventerrein De Swette in Feanwâlden wil bedrijf Rubber Verwerking Nederland (RVN) zich vestigen. Foto: Marcel van Kammen
De gemeente Dantumadiel was zomer 2021 te laat met een reactie op de vergunningsaanvraag van RVN, waardoor de vergunning automatisch werd verleend. Die vergunning is echter zeer omstreden, omdat er zorgen bestaan over milieuvervuiling, overlast voor omwonenden en brandveiligheid. Bovendien past het bedrijf niet binnen het nieuwe bestemmingsplan.
Direct verder lezen?