Heerenveen heeft nog meer bouwplannen: drie appartementencomplexen op voormalig Jongbloed-terrein aan de Marktweg

Er komen drie appartementencomplexen met circa 62 woningen op het oude terrein van Uitgeverij Jongbloed aan de Marktweg in Heerenveen. Ook worden er 41 nieuwbouwhuizen gebouwd.

De beoogde nieuwe inrichting van het Jongbloed-terrein, met rechts de drie appartementencomplexen en daarboven de woningen.

De beoogde nieuwe inrichting van het Jongbloed-terrein, met rechts de drie appartementencomplexen en daarboven de woningen. Foto: Gemeente Heerenveen

Dat blijkt uit een brief van het college aan de gemeenteraad. Het initiatief komt bovenop andere woningbouwprojecten die eerder werden aangekondigd, zoals de realisatie van een woontoren aan het Burgemeester Kuperusplein (92 sociale huurwoningen) en de locaties Noordplot (driehonderd appartementen) en Noord Oost (250 woningen) in Heerenveen. Ook in Tjalleberd (dertig huizen) en Jubbega (tien woningen) gaat de schop de grond in.

Nieuws

menu