Lama's grazen op het industrieterrein De Haven in Drachten. Maar wat hebben die met de wolf te maken?
Het is heel wat anders dan hun natuurlijke habitat in het Andesgebergte. Tussen de fabrieken, groothandels en andere bedrijven op industrieterrein De Haven in Drachten graast sinds kort een kudde lama’s. Ze houden het gras van de Aldi kort en beschermen de schapen op het weiland tegen de wolven.

Lama's lopen tussen de schapen te grazen op het stukje land bij het distributiekantoor van Aldi op industrieterrein de Haven in Drachten. Foto: Jilmer Postma
De lama’s en hun pasgeboren veulentjes trekken de aandacht op het Drachtster industrieterrein De Haven. Af en toe stopt er een auto met belangstellenden die speciaal komen kijken naar de Zuid-Amerikaanse lastdieren.
Direct verder lezen?