Gehavend Broekster Boys 'roeit' zich naar winst op ONS en pakt welkome punten: 'Wy ha hjoed fochten as liuwen'
Gehuld in gevechtskleding ‘roeide’ Broekster Boys zich zaterdag in de eerste klasse F naar een winst van 2-1 op een beter ONS uit Sneek. Roeien met ‘beperkte riemen’ en in de slotfase alle ballen weg roeien.

Klaas van der Meulen van Broekster Boys ramt de 2-1 in de kruising, Stefan Westra van ONS Sneek komt net te laat is om de bal te blokken. Foto: Marcel van Kammen
Want de brigade van Broekster Boys moest het stellen zonder de basisspelers Jos Regnerus en schutter Vincent Hoekstra. Regnerus heeft een langdurige polsblessure en Hoekstra is als militair op bivak in Polen. Met achterlating van het gevechtstenue, dat wel, want dat was de kleding die Broekster Boys vol goede moed aantrok tegen ONS.
Direct verder lezen?