Derde nederlaag van Aris Leeuwarden in Elite Gold: Antwerpen Giants met 83-63 te sterk

Kristinn Palsson (l), in duel met Boyd van der Vuurst, in de wedstrijd tegen Antwerpen Giants.

Kristinn Palsson (l), in duel met Boyd van der Vuurst, in de wedstrijd tegen Antwerpen Giants. Foto: Dijks Media / Henk Jan Dijks

De basketballers van Aris Leeuwarden zijn zaterdag in Antwerpen tegen de derde nederlaag in de Elite Gold aangelopen. De schotloze formatie van coach Vincent van Sliedregt verloor kansloos met 83-63 (22-11, 25-29, 15-15 en 21-16) van Giants.

Aris kende zaterdag een koude start tegen de Belgische bekerwinnaar, die ook al had gewonnen van Donar en Zwolle. Met een schotpercentage van 20 hadden de Leeuwarders in het eerste kwart niks te melden (22-11). In het tweede kwart liep de achterstand van Aris, dat ondanks een kortstondige opleving moeite had met scoren, op tot zeventien punten (47-30).